Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Klubowy egzamin karate w ASW

W naszej Akademii odbył się egzamin na wyższe stopnie kyu i junior kyu, zgodnie z odświeżonymi wymogami Branch Wojciecha Radziewicza 5. Dan, oraz Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai (PFKS). Komisje egzaminacyjna utworzyli: Paweł Papoń, Zdzisław Kaliciak, Tomasz Marcinek - zaproszony gość, Krzysztof Jakuczek.

Egzamin trwał ponad trzy godziny, a zdający zostali podzieleni ma dwie grupy. Komisja oceniała następujące elementy: kihon ręce i nogi, ido geiko, kata, wytrzymałość i gibkość, oraz kumite. Wśród najmłodszych wyróżnienie otrzymał JAKUB NOWAK 10.2 junior kyu, w grupie starszej MAGDALENA JÓZEFOWICZ 4.1 junior kyu.

W klubie przybyły także dwa brązowe pasy:
aspirant KATARZYNA NOWAK
ZYGMUNT PIETRUSZKA 67 lat

Równolegle, w czasie trwania egzaminu pierwszej grupy, odbył się trening, który poprowadził Krzysztof Jakuczek. Po jego zakończeniu Krzysiek dołączył do składu Komisji Egzaminacyjnej, oceniając druga grupę. Dzisiaj pierwszy raz trenowali z nami KACPER i LILIANKA - Brawo Wy.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy i teraz już w pełni skupiamy się na najbliższych zawodach: Mistrzostwa PFKS - Tarnowskie Góry, 26-27 marca 2021

Już możecie zaciskać kciuki. Fotorelację z egzaminu znajdziecie tutaj.


Tekst: ASW Tarnów Opolski - Zdzieszowice