Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Decyzje wydane w 2010r.

  • Decyzja o umorzeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację inwestycji zlokalizowanej na terenie Zakładów Koksowniczych "Zdzieszowice" Sp. z o.o. związanej z dostosowaniem istniejących węzłów przeładunkowych do wymagań określonych w obowiązującym ustawodawstwie Dz. U. Nr 181, poz. 1335.

            PDFdecyzja.pdf

  • Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. przebudowa drogi łączącej Zdzieszowice ze wsią Rozwadza w ciągu drogi Waryńskiego.

            PDFDecyzja śr.pdf

  • Decyzja o umorzeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na termomodernizacji budynku Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach oraz modernizacji instalacji centralnego ogrzewania.  

                                                                                             PDFdecyzja.pdf

  • Decyzja o umorzeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie kanalizacji sanitarnej w miejscowości Januszkowice.

 PDFdecyzja umarzająca.pdf

  • Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia pn. budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Januszkowice.

PDFDecyzja.pdf

  • Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizacje przedsięwzięcia pn. " dobudowa nowej linii nr 9 z maszyną drukującą do produkcji nowego asortymentu folii stretch-hood w ilości ok. 2.500 Mg/rok w hali produkcyjnej Zakładu Nordfolien Sp. z o.o. w Zdzieszowicach ul. Rozwadzka 4 na działkach nr 859/1 i 860/2 ".

PDFDecyzja.pdf